P500 zapowiada koncept EP „Chce$z się bawić to płać” – premiera singla „D2$YF”

Udostępnij
fot. materiały prasowe

Aloha Entertainment oraz zespół P500 prezentują pierwszy singiel promujący EPkę „Chce$z się bawić to płać”. „D2$YF” to efekt długich nocy i trudnych poranków oraz jedna z historii składających się na koncept projektu „Chce$z się bawić to płać”. Witają was wielkomiejski melanż i niespełnione oczekiwania. Ciąg dalszy opowieści już wkrótce.

Epka “Chce$z się bawić to płać” ujrzy światło dzienne 13 września. Projekt to trzy historie splecione w jedną opowieść, gdzie niczym na Titanicu, impreza praktycznie się nie kończy. Historia pierwsza: bogaty studenciak prowadzi intensywne życie imprezowe u boku swojej dziewczyny. Nocne eskapady, luźny styl życia i dragi. A tam, gdzie są dragi, tam pojawiają się też dilerzy. Historia druga: diler dostarcza towar na jedną z imprez. Towar jest dobry, studenciak zadowolony, odlot niesamowity. Historia trzecia: dziewczyna studenciaka zostaje na imprezie sama. Diler dotrzymuje jej towarzystwa, oferując coś, czego dragi zapewnić nie mogą – bliskość drugiego człowieka. Romans między dziewczyną a dilerem rozwija się na tle kontrastu między ich środowiskami – światem studenckich imprez, a niebezpiecznym podziemiem narkotykowym. Weekendowe spotkania stają się ucieczką od rzeczywistości. A gdy haj mija, studenciak, zaniepokojony zmianami w zachowaniu dziewczyny, pragnie ją odzyska . Nie wie jednak, że nie tylko on walczy o jej serce. „Chce$z się bawić to płać” to zderzenie dwóch światów oraz prowadząca do nich ścieżka tęsknoty i frustracji, na której trzy osoby to już tłum.

P500 to warszawski zespół odcięty od szablonów łączący rap z czym się da. T.Win, Dzi3ciak i Prorok reprezentują świeże podejście do muzyki, nie tracąc przy tym hip-hopowej wyrazistości. Dla jednych pajace, dla drugich arcydzieło.

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – O.S.T.R. w hołdzie Rotmistrzowi, klip „Pilecki” promujący film „Raport Pileckiego”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments