Oki to eksportowy towar, premiera klipu do wyczekiwanego singla „Jeremy Sochan”

Udostępnij
fot. Wojtek Koziara

Takiej współpracy w historii polskiej muzyki jeszcze nie było! Jeden z najpopularniejszych raperów na krajowej scenie połączył siły ze wschodzącą gwiazdą NBA. Mowa oczywiście o duecie OKI i JEREMY SOCHAN. Owocem tej nietuzinkowej kooperacji jest klip do utworu “JEREMY SOCHAN”, w całości nakręcony i zrealizowany w amerykańskim San Antonio.

OKI już nie raz pokazał, że potrafi działać z rozmachem. Czy to przy okazji supergrupy OIO, tworzonej razem z Otso i Young Igim; czy też w opcji bijących rekordy popularności solowych projektów, zwieńczonych podwójnym sold-outem dedykowanego fanom HOMECOMINGU w rodzinnym Lubinie. Z nie mniejszym zainteresowaniem spotkał się też udział rapera w club2020, czyli flagowym projekcie wytwórni 2020 label.

Jednak tym razem artysta rozbił bank. W sieci już od jakiegoś czasu krąży snippet nowego utworu OKIego, zatytułowana właśnie “JEREMY SOCHAN”. Raper porównuje się w nim do pochodzącego z Polski koszykarza, który w 2022 roku został wybrany w drafcie NBA z numerem 9 przez San Antonio Spurs.

Jeremy Sochan zaliczył bardzo udany sezon, a z jego grą (zarówno w USA, jak i w rodzinnej Polsce) wiązane są ogromne nadzieje. Tymczasem OKI nawiązał kontakt ze sportowcem i zaprosił go do udziału w klipie do utworu, którego jest bezpośrednią inspiracją. Tak właśnie powstał nakręcony w całości w amerykańskim San Antonio teledysk “JEREMY SOCHAN” w reżyserii Maca Adamczaka i Marcina Kucińskiego. Producentem utworu jest bvdy47.

Cyfra: https://2020.lnk.to/jeremysochan

Informacje na temat kariery Jeremy’ego Sochana dostępne są w oficjalnym polskim biurze prasowym: https://accredito.com/pl/jeremy-sochan

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Zaskakujący singiel „Setki Dróg” od Rusiny w którym nawijają vkie czy TPS

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments