P.A.F.F. remiksuje singiel Dreamkast „Zawsze Przed” z udziałem Krzy Krzysztofa i Wac Toja

Udostępnij
fot. materiały prasowe

P.A.F.F. to wszechstronny kucharz, dosypał do remixu ZAWSZE PRZED szczyptę techno vibes i serwuje absolutnie w punkt wysmażoną, parkietową petardę. DJ Black Belt Greg i DJ Moyes (DREAMKAST), Wac Toja i Krzy Krzysztof stworzyli bazę, która po tunningu stanowi obowiązkową pozycję na Twojej playliście.

Eurodance to nowy slap house i nawet z tym nie walcz!

DREAMKAST to projekt muzyczny łączący Black Belt Grega i Moyesa oraz ich wspólne pasje związane zarówno z muzyką, jak i grami na konsole. Ta niekonwencjonalna mieszanka talentów zaowocowała tworzeniem nie tylko muzyki, ale także innowacyjnych projektów z pogranicza muzyki i gier.

Projekt DREAMKAST rozpoczął się od pomysłu Black Belt Grega o stworzeniu „dopieszczonego blendtape’u”. Chcieli połączyć największe polskie rapowe hity z międzynarodowymi przebojami z gatunku pop, dance i rap.

W rezultacie narodził się blendtape oraz singiel o nazwie „Zawsze Przed”, który zawierał 21 blendów oraz jeden remix od duetu Roxa Remix. Singiel powstał przy współpracy z Wac Toją oraz Krzy Krzysztofem.

Projekt DREAMKAST nie ograniczał się jednak tylko do muzyki. Współpracując z utalentowanymi kreatywnymi młodymi ludźmi, takimi jak Luke Jascz i Programistą Marcel Mendyk (Stefan Głośnik), stworzyli również 8-bitową grę komputerową. Gra ta przywołuje wspomnienia związane z klasycznymi konsolami i oferuje emocjonującą rozgrywkę. Możesz wcielić się w jednego z członków zespołu – Grega, Moyesa, Wacka lub Krzycha.

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Fukaj i Charlie Moncler zaprezentowali nowy singiel „Takie Mam”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments