Pierwsza odsłona dokumentu club2020 a w nim Taco, OIO, Young Leosia, Mielzky, Łajzol, Atutowy i Loaa

Udostępnij
fot. materiały prasowe

Połowa stycznia to dwie mocne premiery związane z club2020. Tytułowy singiel gwiazdorskiego projektu z początku grudnia to zaledwie intro. 16 stycznia to bowiem pierwsza okazja, aby przyjrzeć się z bliska kulisom powstawania tego bezprecedensowego projektu. Na kanale YouTube 2020 label pojawił się pierwszy odcinek materiału, dokumentującego pracę nad club2020. Natomiast we czwartek 19 stycznia czeka nas premiera drugiego singla.

Seria utrzymana w konwencji behind the scenes to nie lada gratka dla fanów największych gwiazd polskiego rapu. Już w pierwszym odcinku cyklu możemy poznać jak w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni studyjnej tworzą i nagrywają m.in. Taco Hemingway, OKI, Otsochodzi, Young Igi (OIO), Young Leosia, DZIARMA, Mielzky, Łajzol, Atutowy i LOAA.

Sceny ze studia przeplatane są licznymi wypowiedziami artystów, a wszystko to okraszone sporą dawką dobrego humoru, vibe’u i unikalnej atmosfery, jaką udało się stworzyć podczas kilkudniowego wyjazdu całej ekipy w Trójmieście.

A już we czwartek 19 stycznia czeka Was premiera drugiego singla club2020. Równocześnie z publikacją klipu do sieci trafi drugi drop limitowanego preorderu, który będzie dostępny przez na stronie club2020.co. Premiera całego albumu club2020 już 10 marca nakładem 2020 label.

PRZECZYTAJ – Czy Mata zaczepia Bedoesa w nowym singlu „Młody Paderewski” ?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments