Young Igi rozgrywa życiową partię w singlu „Chess Club”

Udostępnij
fot. @xawito

Young Igi nie zwalnia tempa i po świetnie przyjętym singlu “15 MINUT” dostarcza kolejny nieszablonowy utwór. “Chess Club” to opowieść o wyzwaniach i decyzjach, jakie towarzyszą nam w dorosłym życiu i z którymi każdy musi zmierzyć się sam. Jest to zarazem drugi singiel z nadchodzącego albumu “Ekskluzywny Głód”

Young Igi udowadnia, że eksperymenty nie są mu straszne, a nowoczesne i bardziej złożone brzmienia to woda na jego artystyczny młyn. “Chess Club” jest utworem balansującym między klubowym bangerem, a nostalgiczną i romantyczną piosenką. Tak jak w przypadku poprzedniej premiery autorami muzyki są Sergiusz i 2K, którzy odpowiadają za całą warstwę muzyczną albumu “Ekskluzywny Głód”. W kwestii wideo Igi po raz kolejny zaufał Xawito i był to strzał w dziesiątkę, albowiem teledysk idealnie oddaje charakter oraz vibe utworu.

Na www.eksluzywnyglod.pl cały czas dostępny jest limitowany preorder albumu. Wydawcą krążka jest Def Jam Recordings Poland. Płyta ukaże się już 24 maja.

Bogatszy w nowe doświadczenia i środki wyrazu, ale jak zawsze melodyjny i skupiony na autorskiej wizji muzycznej. Young Igi prezentuje “Ekskluzywny Głód”, czyli najbardziej dopracowany album w swoim dorobku. Przy wsparciu gwiazdorskiego duetu producenckiego Sergiusz & 2K artysta stworzył album w 100% zgodny ze swoim spojrzeniem na rap. Przed Wami Trappist nowej ery, czyli mocne nawiązanie do artystycznych korzeni Igiego.

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – CatchUp z premierą albumu „Kuku na muniu”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments