Pono odpalił miejską grę! „Dawaj z nami” i zapowiada powrót do korzeni Hip-Hopu!

Udostępnij
Pono ESAPE
fot. materiały prasowe

Kilka tygodni temu Pono zapowiedział na krótkim filmiku w swoich social mediach, że Hip-Hop wraca na podwórko. We współpracy z aplikacja Yoniee label artysty Esape odpalił prawdziwą miejską grę. I to miejską w dosłownym tego słowa znaczeniu, bo żeby zagrać razem z Pono w „Dawaj z nami” musisz wyjść z domu i zbierać specjalne YBalle, które doprowadzą Cię do wyjątkowych nagród i przeróżnych ciekawostek dotyczących miejskiej kultury.

Dzięki aplikacji @yonieeapp pokażemy Wam gdzie zaczynał się hip-hop w Warszawie. Trafimy razem do najbadziej klasycznych miejscówek, a co więcej! Im dalej wspólnie zajdziemy tym więcej fizycznych nagród zgarniesz! Więcej na temat akcji znajdziesz u nas w social mediach. Obserwuj co się dzieje, bo wracamy do gry – mówi Pono

W całej Polsce zostały rozrzucone różnego rodzaju muzyczne gadżety. Na każdym kroku na osoby grające czekają płyty, ciekawostki.

Na początek pierwsze lokalizacje gdzie znajdziecie nagrody. 8 lokalizacji, 8 albumów, 8 zwycięzców – let’s go! 🙂 Każda z lokalizacji to klasyczna warszawska miejscówka związana z kulturą Hip-Hop! Niektóre jeszcze istnieją, niektóre już zniknęły a po niektórych zaraz nie będzie śladu – więc jest to sentymentalny rajd po klubach z przeszłości

  1. Klub Remont – https://goo.gl/maps/fts8npve4N4EZUnC7 
  2. Klub Punkt (koszykowa 55) – https://goo.gl/maps/tHUFd4vizPHU5e2D7 
  3. Klub Stodoła – https://goo.gl/maps/9926BuUtZGuDrftT8 
  4. Klub Czarny kot – https://goo.gl/maps/qYnHUPcctNHxWTQz7 
  5. Klub Proxima – https://goo.gl/maps/T9fBkQj2n6ac8anv5 
  6. Klub Harenda – https://goo.gl/maps/Xd48Z4C8PtmNuCGb8 
  7. Klub Hybrydy – https://goo.gl/maps/pHohTeYZN5B2ko2HA 
  8. Klub 55 – https://goo.gl/maps/KJY11LJvDtjsdWmX8

Jak zapowiada Pono na tym nie koniec. Wkrótce mamy poznać kolejnych artystów którzy już zaangażowali się w akcję #Dawajznami. Cała akcja będzie zwieńczona czymś bardzo wyjątkowym. Jak zapowiada sam Pono jednego możemy być pewni! Pono BACK TO THE GAME.

Celem organizatorów akcji jest pokazać kulturę Hip-hop z różnej perspektywy. Jeśli rapujesz, malujesz lub po prostu Hip-hop jest w Twoim sercu i masz pomysł jak jeszcze bardziej można urozmaicić zabawę to koniecznie odezwij się do  Esape! 

Szczegóły akcji na www.dawajznami.com

PRZECZYTAJ – Premiera “club2020 Mixtape” bonus CD projektu od dziś dostępne w streamingu

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments