Premiera “club2020 Mixtape” bonus CD projektu od dziś dostępne w streamingu

Udostępnij
Club2020 ep2
fot. materiały prasowe

Trzy tygodnie po oficjalnej premierze club2020 do serwisów streamingowych trafił bonusowy mixtape uzupełniający preorderowe wydanie albumu. Od dziś w cyfrze odsłuchamy więc nie tylko 18 premierowych utworów, składających się na główną clubową płytę, ale również 8 mixtape’owych bonus tracków.

club2020 to wyjątkowy album, zrzeszający największe gwiazdy polskiego hip-hopu. We flagowym projekcie 2020 label udział wzięli m.in. Taco Hemingway, PRO8L3M, OKI, Otsochodzi, Young Igi, CatchUp, Young Leosia, Gruby Mielzky, Dwa Sławy, Łajzol, schafter, DZIARMA, Avi, Margaret, HAŁASTRA, Kukon, Miły ATZ, Szczyl oraz Pers. Owocem wspólnej sesji nagraniowej w Trójmieście stała się różnorodna i wielowymiarowa płyta, ukazująca pełen przekrój stylistyczny współczesnego rapu. Od przebojowych singli i klubowych bangerów; poprzez klasycznie hiphopowe cyphery; aż po wielowątkowe, refleksyjne i nie dające się zamknąć w ramach jednej konwencji utwory. A to wszystko w duchu zaskakujących artystycznych wymian i kooperacji, gdzie na każdym kroku spotykają się twórcy reprezentujący odmienne nurty oraz style muzyczne.

Uzupełnieniem głównego wydawnictwa jest “club2020 Mixtape”, który w wersji fizycznej dostępny był jedynie jako składnik preorderowych dropów głównego albumu. Dziś ten clubowy side-project trafia oficjalnie na cyfrę w postaci 8 następujących utworów.

fot. cover „club2020 mixtape”
  1. Astek (Dwa Sławy), Taco Hemingway, Gruby Mielzky, Szczyl – “Dwa zero, dwa zero” (prod. @atutowy, The Returners)
  2. Young Igi, Young Leosia, CatchUp, Łajzol – “Nakaz” (prod. Odys)
  3. Dwa Sławy, CatchUp – “Plus 1” (prod. Odys)
  4. Miły ATZ, HAŁASTRA, Dwa Sławy, Taco Hemingway, schafter, Gruby Mielzky, Pers, Szczyl – “Tr∆jkąt” (prod. The Returners)
  5. Dwa Sławy, Margaret, Pers – “Daj k***** miodu” (prod. Odys)
  6. Dwa Sławy, Gruby Mielzky, Łajzol – “Zróbmy taki numer” (prod. Skrywa)
  7. CatchUp, Astek (Dwa Sławy), Pers, Miły ATZ – “Atut fantastic” (prod. @atutowy)
  8. Taco Hemingway, Otsochodzi, schafter – “O.N.A” (prod. luokhan)

Cyfra: https://2020.lnk.to/club2020mixtape

Oficjalna data premiery club2020 to 10 marca. Płytę promują m.in. takie single jak “Malibu Barbie”, “Przypływ”, “No weź”, “100k Euro”, “Tak naprawdę” czy “CYPHER2022”, a także kilkuodcinkowy vlog, dokumentujący zakulisowe działania artystów w studiach nagraniowych zlokalizowanych w trójmiejskim Plenum.

Vlog playlista YT: https://ffm.link/club2020s01

Album w wersji standard można wciąż zamawiać za pośrednictwem strony www.club2020.co.

PRZECZYTAJ – Dorota i jej nowy singiel „Weź Skręć”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments