Premiera nowego albumu Mady „Kolego Bobasie EP”

Udostępnij
fot. cover albumu „Kolego Bobasie EP”

Dzisiaj o godzinie 00:00 na serwisy streamingowe wjechał premierowy materiał „Kolego Bobasie EP” nagrany przez Madę (WCK, Zetenwupe)

Na ten krótki materiał składają się 4 premierowe utwory wyprodukowane przez Aruzo, Amatowskiego i Mayora, a jedyną gościnką na albumie jest w Ryfa Ri i Vera Icon w utworze „Unborn”

Tracklista:

  1. Moje Dzieci (prod. Mayor)
  2. Unborn (feat. Ryfa Ri, Vera Icon) (prod. Aruzo)
  3. Z Drugiej Strony (prod. Amatowsky)
  4. Syn Marnotrawny (prod. Aruzo)

A co sam autor czyli Mada piszę o albumie –

„Kolego Bobasie”, bo tak mówił do mnie Tata.

W zeszłym roku skończyłem trzecią dekadę swojego życia. Ten fakt, może nie bezpośrednio, ale pchnął mnie w zakamarki świadomości, do których wcześniej zaglądałem raczej sporadycznie. Pełen wątpliwości i pokory, postanowiłem chociaż pobieżnie przestudiować swój stosunek do rodzicielstwa, więzów krwi i pochodzenia. Po drodze pieczołowicie dobrałem muzycznych kompanów niedoli, którzy zgodzili się wraz ze mną przeprowadzić Was przez ów strumień uczuć. Razem, sprawnie odnaleźliśmy drogę do połączenia lekko konceptualnej treści i różnorodności serwowanych dźwięków.

Patrząc na temat z kilku stron i oddając Wam w najprostszej możliwej postaci, to co mi w duszy gra, mam nadzieję zbliżyć się za równo do tych co czują się jeszcze tylko dziećmi, jak i do tych co czują się już też rodzicami; oraz zaprosić wszystkich do dyskusji, bądź też empatyzowania z EPką „Kolego Bobasie”.

Miłego błądzenia. Fizyka nie będzie.

PRZECZYTAJ – Tede i Macław vs Borixon i Qry w Rapowym Quizie „Red Bull Rap & Mat”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments