Rusina zamyka etap „ostatnich dni przeklętych dni” klipem do singla „myśli pułapki”

Udostępnij
fot. materiały prasowe

Mimo że od premiery „ostatnich dni przeklętych dni” minęły już prawie dwa miesiące, to Rusina wraz z Def Jam Recordings Poland nie ustają w promocji wydawnictwa. Kilka tygodni temu opublikowany został nagrany w Barcelonie klip do „pora obudzić się” a dziś nadeszła pora na ostatni teledysk z płyty. Numer „myśli pułapki”, przez wiele osób uznawany za najlepszy z płyty dostał klip będący swoistym fanservicem dla osób słuchających Rusiny od dawna.

Teledysk do „myśli pułapki” został nagrany w jego rodzinnych Wronkach – brudne, streetowe video autorstwa learnhowtohustle prezentuje miejscówki dobrze znane fanom Rusiny z dotychczasowych klipów – przede wszystkim do przełomowych dla artysty „ŚMIECI”, które zwróciły uwagę rapowego świata na zdolnego newcomera spod Poznania. Jednocześnie na teledysku artysta po raz pierwszy chwali się oficjalnie ostatnimi wyróżnieniami – platynowymi płytami za album „ENERGIA WYGRYWANIA”, single „10 PAK” i „NA FORACH” oraz złotymi płytami za single „JESTEM ŚLICZNY” i „GO!”.

Raper już przed premierą albumu pokazał swoje umiejętności w numerach – „millie”, „trzeźwym być”, „wygram albo umrę”, czy ostatnim przedpremierowym singlu „setki dróg”, prezentując świeże brzmienie zza oceanu na wysokim poziomie. Na krążku nie zabrakło takich gości, takich jak LHTH, Vkie, Aleshen, Kidzlori oraz TPS. Dzisiejsza premiera, mimo że jest to ostatni teledysk, nie jest jednak ostatnim elementem promocji albumu – fani artysty mogą spodziewać się jeszcze kilku niespodzianek w ciągu najbliższych tygodni.

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – EV zaprasza „Do Miasta” to kolejny luźny singiel

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments