Skorup wydaje nowy album z Jazz Gang Beatz zamów Preorder „Bocianie Gniazda EP”

Udostępnij
fot. maxflosklep.pl

Po ostatniej wspólnej płycie z Młodym (Heavy Mental) Skorup powraca z nowym materiałem nagranym wspólnie z duetem producenckim Jazz Gang Beatz. Dodatkowo na stronie MaxFloSklep.pl ruszył preorder tego nadchodzącego wydawnictwa.

Ze strony MaxFloSklep.pl czytamy

Skorup wraz z duetem producenckim Jazz Gang Beatz skrzyżowali swoje pomysły, co poskutkowało stworzeniem kilku luźnych numerów. Złożyły się one na krótkogrający krążek zatytułowany „Bocianie gniazda EP”. Jest to pierwsze muzyczne przecięcie się tych artystów, które zaowocowało krążkiem. Tak początek tej kooperacji wspomina sam Skorup:

− Z Maćkiem Mazurkiem z Jazz Gang Beatz spotkaliśmy się przy okazji koncertu, promującego mój poprzedni krążek − „Naturalnego satelitę” − który graliśmy razem z Młodym. Maciek zaoferował, że gdybym szukał saksofonisty, to jest chętny pograć. Ponadto tworzy też beaty wspólnie z Łukaszem Ciesiołkiewiczem, który gra również na wibrafonie. Po pewnym czasie Maciek podesłał szkic utworu, który bardzo mi się spodobał i tak powstał utwór „Ma bęc”, a chwilę później pomysł na całą EP-kę.

Do udziału w nagraniach krążka zostali zaproszeni i dołożyli do niego gościnne zwrotki Jarecki („Tam, gdzie wszystko jest”) i Abradab („Bocianie gniazda”). Materiał zarejestrowano w Chachapoya Studio (oprócz gościnnych zwrotek: Jarecki w Kurnik Studio, Abradab we własnym studio) a za jego miks i master odpowiadają Skorup i duet Jazz Gang Beatz.

− Po nagraniu 7 utworów podesłałem je Kamilowi Bartoszowi, który tworzył bardzo udane oprawy graficzne moich poprzednich płyt. I tym razem zaproponował bardzo ciekawy szkic, który wyraźnie nawiązywał do utworu „Bocianie gniazda”. Tak też dzięki Kamilowi nazwaliśmy finalnie nasz nowy projekt − komentuje Skorup.

Dochód z przedsprzedaży krążka przeznaczony zostanie na wsparcie zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie Cała Naprzód (https://zrzutka.pl/ktd9z3). Zebrane pieniądze zostaną przekazane na zakup zestawów opatrunkowych dla szpitali w Ukrainie. Oryginalna pisownia

TRACKLISTA:

1. Ma bęc
2. Tam, gdzie wszystko jest ft. Jarecki
3. Cały dzień
4. Wychodzę i biegnę
5. Stałe dobro i zło
6. Bocianie gniazda ft. Abradab
7. Więcej światła

Album w preorderze jest dostępny do zamówienia na stronie maxflosklep.pl oraz TUTAJ

SPRAWDŹ – donGURALesko z klipem MASH-UP do utworu Wpadłem Tu z Ziomem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments