Białas przedstawia playlistę “NEWCOMER” – płytę tysiąca stylów i flow

Udostępnij
fot. materiały prasowe

To zupełnie nowe otwarcie dla artysty, który zjadł zęby na rapie. Playlista zawiera 50 (!) dopracowanych w każdym szczególe utworów, a gościnnie usłyszycie na nim 13 (!) polskich artystów. Ilość i jakość, proste. 

Młody Białas to nie nowy raper, Młody Białas to raper w najlepszej życiowej formie. Raper, który osiągnął narzucone przez siebie cele i wyznaczył kolejne. I w końcu raper, którego nie ogranicza rap. Etap między “H8M5”, a nadchodzącą premierą “Newcomera”, to zdecydowanie okres największych prywatnych i zawodowych zmian w życiu Białasa. 15. rocznica SBM wprowadziła ostatecznie V etap w rozwoju labelu, a on sam doczekał się cudownej córeczki, a pracę rapera zaczął dzielić z byciem pełnoetatową głową rodziny (brzmi znajomo?). Wszystko to wpłynęło na finalny kształt jego najnowszego muzycznego projektu. Wierzymy, że “Newcomer” ma wszystko, czego oczekujecie i całą resztę tego, czego się nie spodziewacie. Beezy skacze stylami z numeru na numer, a w każdym z nich czuje się jak ryba w wodzie. Eksperymentuje i bawi się muzyką – bo przecież o to w tym wszystkim chodzi. A efekt tego jest powalający. Blisko 50 utworów, często tak różnych od siebie, że spięcie ich pod jedną koncepcją umniejsza wartości albumu. Zresztą nie róbcie tego. Nie traktujcie wydawnictwa jak albumu, to nie jest album. To playlista. To składanka, której możecie słuchać w każdym nastroju i sytuacji życiowej. Możecie ją układać dowolnie, dopasować ją pod siebie i stać się częścią układanki. W końcu nic nas nie ogranicza. 

W ramach zapowiedzi wydawnictwa na platformach streamingowych swoją premierę miał maxisingiel „Witam Cię 2k23”, zawierający tytułowy utwór oraz singiel „Mateusz Jordan”, do którego obrazek można zobaczyć na kanale YT wytwórni. 

Preorder „NEWCOMER” od Białasa zamówisz TUTAJ

PRZECZYTAJ – Waco gościem CNE w Rap Kontenerze

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments