Sobel wraca z nowym singlem „Sierra Papa” w zapowiedziach numeru pojawiają się Tede i Friz

Udostępnij
fot. Zuzanna Mazurek

Sobel wraca i znów budzi zainteresowanie swoich fanów. Kilka dni temu w sieci na kanałach społecznościowych artysty pojawiła tajemnicza zapowiedź z wyjątkowym udziałem głosu lektorskiego od samego TEDE. Reakcja znacznej części komentujących była podobna – podejrzewają gościnny udział warszawskiego rapera w nowym singlu Sobla.

W nagraniu można usłyszeć zapis komunikatu pilota, który ma kłopoty z lądowaniem przez problemy techniczne ze śmigłem. Mówi o potrzebie bezpiecznego lądowania i zgłasza kilkudniowe opóźnienie. To zapewne spowodowane obsuwą daty premiery singla. Tytuł “Sierra Papa” niezaprzeczalnie nawiązuje do języka lotniczego, biorąc pod uwagę wszechobecne emoji helikoptera i samą maszynę w postach Sobla na kanałach social media.

Brak sprawności technicznej śmigła. Niezbędna absolutna pewność bezpiecznego lądowania asortymentu bez wad.

– słyszymy w zapowiedzi 

Nie jest to jednak jedyna niespodzianka. Na swoim Instagramie Sobel opublikował wspólne zdjęcie z Frizem, a w biogramie artysty widoczna jest data premiery nowego utworu. “Sierra Papa” pojawi się już w piątek 2 lutego w serwisach streamingowych. Czy jest to nadchodząca współpraca z jednym z najpopularniejszych youtuberów? Jedno jest pewne – szykuje się coś dużego, a odpowiedzi poznamy bliżej niż dalej.

PRESAVE SINGLA „Sierra Papa” – Sobel – https://defjampl.lnk.to/SierraPapa

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – „Serce Bije” to motywacyjny singiel od duetu Lubin x Bokser

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments