Noah z premierą nowego singla w sieci, posłuchajcie „jestem gotów”

Udostępnij
fot. materiały prasowe

Od przeszło dwóch lat Noah powoli, ale konsekwentnie buduje swoją unikatową ścieżkę kariery w branży – dwa wydane w ciągu roku albumy pozwoliły mu zaznaczyć swoją pozycję na mapie polskiego rapu, przynosząc między innymi współprace z HAŁASTRĄ, Miłym Atz czy undergroundowym festiwalem Members Only. Po bardzo ciepło przyjętym albumie „sound of noah” raper związany z Def Jam Recordings Poland zdecydował się na publikację numeru „jestem gotów”, który stanowi zamknięcie pewnego etapu na jego drodze. Produkcją utworu zajął się prawdziwy dream team w składzie 2K, Miroff oraz ciiicho, teledyskiem natomiast zajął się współpracujący z Noah od dłuższego czasu Jimin.

Kilka dni temu Noah pokusił się też o napisanie kilku zdań o tym, dlaczego akurat ten numer jest dla niego szczególnie ważny – z treści posta można też wywnioskować, w jakim kierunku muzycznym chce iść Noah w najbliższym czasie. 

Ten numer ma dla mnie specjalne znaczenie. Od zawsze swoja muzyka chciałem jednoczyć ludzi o podobnych wartościach i podobnej wrażliwości, a w dzisiejszych czasach w środowisku wygląda to zgoła inaczej, a ten wyścig szczurów strasznie przytłacza. Chciałbym przypomnieć, że nie każdy musi mieć w chuj swagu, a bycie wrażliwym jest cool, mimo że to może mało „raperskie”. Obiecuję, że dalej będę konsekwentnie robił to po swojemu i będę mówił o miłości.

– opowiada Noah

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – „TAXI” – nowy album tria Łona x Konieczny x Krupa już dostępny od piątku w sieci

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments