Spotkaj legendy w PreZero Arenie Gliwice: Meet and Greet z Liroyem, Abradabem i DJ HWR.

Udostępnij
fot. materiały prasowe

Wielka okazja dla fanów muzyki hip-hopowej! Już w niedzielę 18 lutego o godzinie 15:30 na płycie PreZero Areny w Gliwicach odbędzie się niezwykłe wydarzenie – meet and greet z Liroyem, Abradabem i DJ HWR.

Spotkanie, które zaplanowane jest z okazji zbliżającego się The Legend Festiwal, będzie wyjątkową szansą dla fanów, by spotkać się z ikonami polskiej sceny muzycznej, poznać ich bliżej, zdobyć autograf oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. To również doskonała możliwość na zadanie pytań i posłuchanie fascynujących historii związanych z ich długą karierą muzyczną. Na miejscu będzie możliwość zakupu biletów na marcowy koncert, merchandisingu The Legend oraz limitowanej płyty winylowej z numerem “Idę Dalej”, w którym wystąpili Trzej Królowie: Liroy, Peja i Abradab do bitów DJ HWR. Nie zabraknie dobrej muzyki i wielu niespodzianek.

PreZero Arena Gliwice 9 marca gościć będzie “The Legend 2: Idę Dalej”. Podczas festiwalu wystąpią: Liroy, Peja/Slums Attack, Abradab i Gutek, Paktofonika, Fenomen, Grammatik, Molesta Ewenement, DJ HWR, DJ DECKS, 52 Dębiec. Bilety do nabycia na eventim.pl.

Kup bilet na THE LEGEND – IDĘ DALEJ na eventim.pl:https://www.eventim.pl/event/the-legend-ide-dalej-prezero-arena-gliwice-17585129

Liroy, Peja i Abradab to trzej królowie i pionierzy gatunku, którzy połączyli style na bicie wyprodukowanym przez DJ HWR. Za mastering kawałka odpowiada DJ Eprom, a teledysk zrealizowała ekipa Mania Studio.

Utwór w serwisach cyfrowych: https://mugo.lnk.to/_IdeDalej

9 marca w PreZero Arena Gliwice Liroy, Peja, Abradab i DJ HWR po raz pierwszy w historii pojawią się razem na scenie i wykonają „Idę Dalej” na żywo!

Kup singiel winylowy „Idę Dalej”:

https://musictainment-shop.pl/pl/p/THE-LEGEND-LIROY%2C-PEJA%2C-ABRADAB%2C-DJ-HWR-IDE-DALEJ-winyl/44

THE LEGEND – IDĘ DALEJ to festiwal, który łączy pokolenia!

Do zobaczenia pod sceną!

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – K.A.S.T.A. Skład reaktywuje się na 120 Rap Fest, ponadto zagra też Pokahontaz !

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments