Szaran dołącza do SBM, sprawdź debiutancki materiał „Ponad Blok EP” który jest już dostępny

Udostępnij
fot. materiały prasowe

28 sierpnia premierę miał legalny debiut Szarana na kanale SBM. “PONAD BLOK EP” zawiera 5 numerów. Część z nich można było usłyszeć w ramach 3. edycji Hotelu Maffija, czy koncertów podczas SBM Ffestivalu 2023.

Premierze EPki towarzyszy teledysk do “Uszyty na nowo”, który został nakręcony przez Koozę w Krakowie, rodzinnym mieście Szarana. Na razie ludzie noszą Szarana na rękach w Małopolsce, ale to kwestia czasu aż będzie chodził po głowach ludzi w całej Polsce. Muzykę do numeru stworzył kize, który współpracował wcześniej między innymi z Janem-rapowanie czy White 2115.

Album w serwisach streamingowych: https://sbm.lnk.to/PONADBLOKEP

Szaran to debiutujący raper z Krakowa, który swoją działalność rozpoczynał prowadząc kanał na youtube impulSy. Po zaledwie 7 opublikowanych numerach został dostrzeżony przez SBM i zaproszony na tegoroczną, 3. edycję Hotelu Maffija. Zaprezentowana dobra forma młodego artysty i świetny odbiór w społeczności hip-hopowej zaowocowały podpisaniem podczas sobotniego koncertu kontraktu z warszawską wytwórnią.

Zaledwie kilka dni po zakontraktowaniu z SBM swoją premierę ma pierwsze EP Szarana, które ma pozwolić na zaprezentowanie się szerszej publiczności. Na płycie znajdziemy pięć numerów, z których dwa mamy okazję usłyszeć po raz pierwszy. Kuba jest artystą, który zdaje się nie zamykać w żadnych ramach. Bliskie są mu zarówno gitarowe, lekkie brzmienia jak i klasyczna hip-hopowa przewózka. Zapraszamy do przesłuchania i wyrobienia własnej opinii o pierwszym legalnym wydawnictwie Szarana.

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Okoliczny Element powraca singlem „Wszystko Płynie” który zapowiada nowy album „Wyjdzie w Praniu”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments