To „Egzekucyjny Pluton” nagrany przez trio Bu x YoT x Młody

Udostępnij
fot. kadr z klipu „EGZEKUCYJNY PLUTON „My To Rap/Egzekucyjny PLuton” (TELEDYSK)”

Egzekucyjny Pluton to kolejny projekt, który zrodził się w głowie tyskiego rapera BU, kiedy jego muzyczny szlak ponownie skrzyżował się z mikołowskim wokalistą Yotem. W całości oparty o niepowtarzalne i niepodrabialne bity Młodego z Bielska-Białej (Meridialu/Heavy Mental).

Zabójcze pętle przyniosły rozbrajające linijki wymieszane z bluesowymi inspiracjami. Pisany i nagrywany przez ostatnie dwa lata w doborowym towarzystwie przy odpowiednim klimacie. Warstwa liryczna to jeszcze bardziej bezkompromisowy, antysystemowy przekaz otwartych, niezaprogramowanych umysłów.

Hołd dla klasy robotniczej niestety coraz uboższej i okradanej z resztek godności. Dozgonna miłość do Polski ale przede wszystkim Górnego Śląska przy dobrych relacjach z pozostałymi regionami. Dowodzą temu więzi, które wyraźnie zarysowały się podczas naszej wieloletniej działalności i dobór gości na tym albumie. Hip Hop winien łączyć tym bardziej w dobie tak olbrzymich podziałów. Oddajemy szacunek kulturze, która Nas ukształtowała, wpoiła wartości co świetnie pointują wersy Geneza wychowania, podejścia i brzmienia…”. Ostatnia linia obrony prawdziwej klasyki gatunku w kontrze do lukrowanego szajsu dla mas. Kontynuacja,,Budzenia społeczeństwa”, walki dobra ze złem przy tak doskonale widocznym (jednak dla nielicznych) dobijaniu szeroko pojętej wolności. Czas rozliczeń z realnymi wrogami!

Pozostańmy czujni i zjednoczeni gdy ewidentnie rujnują Nam rodzinny dom, ciężko wypracowane pozycje jak również tradycje!

Egzekucyjny PLuton (BU x Młody x YOT) – „Egzekucyjny PLuton” album został wydany 22 września 2023. Wydawnictwo Underground Renoma Realizacja wokali mix, master Michos w LoseMind Studio (Bielsko-Biała).

Okładka to fuzja niesamowitych fotografii Tomasza FISZa Ryboka (uppersilesian.blogspot.com) z warstwą graficzną Marcina Skont Noc Lorenczyka (Hefe w firmie Wear The Bear-Rychtyk Ślonski Sztof)

Album Egzekucyjny PLuton (BU x Młody x YOT) jest dostępny do kupienia w wersji fizycznej CD TUTAJ

Krążek dostępny też w najpopularniejszych serwisach streamingowych pod adresem – https://mugo.lnk.to/EgzekucyjnyPLuton

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Rusina promuje swój nowy album singlem „pora obudzić się” z klipem nagranym w Hiszpanii

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments