Vienio gościem CNE w Rap Kontenerze

Udostępnij
fot. kadr z klipu

Zobacz siódmy odcinek podcastu o polskim rapie pt. „Rap Kontener” w którym to CNE przeprowadził rozmowę z Vieniem członkiem Molesty Ewenement.

Piotr Więcławski aka Vienio to nie tylko jeden z filarów legendarnej Molesty. To prawdziwie renesansowy człowiek, ilość jego talentów wciąż się powiększa. Vienio ciągle poszukuje odnajdując nowe zajawki w swoim życiu. W tej rozmowie CNE próbuje wypytać go o jak najwięcej inspiracji i pól działania, które ogarnia. Będzie więc prahistoria warszawskiego rapu – czyli powstanie Mistic Molesty i nagrywanie płyty „Skandal”, oraz kolejnych albumów składu. Nie zabraknie historii o przemianach w głowie i ideologii, crossach z innymi gatunkami i artystami, dowiemy się sporo o gotowaniu, robieniu artystycznych kolaży, wegetarianizmie i oczywiście aktorstwie – Vienio zdradzi, która rola jest jego ulubioną. Nie zabraknie też oczywiście deskorolki w tej całej opowieści, bo od niej się wszystko zaczęło.

Rap Kontener to „Cykl video podcastów o polskim hip-hopie. W rozmowach nie zabraknie spraw światopoglądowych i bieżących zagadnień społecznych i kulturowych. „

PRZECZYTAJ – Lubin z klipem do numeru „Morena/Wrzeszcz” promującym nowe EP

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments