Znowu Tony który wygrał SBM Starter, prezentuję debiutancką EP-kę „Backstage”

Udostępnij
fot. materiały prasowe

Znowu Tony, czyli zwycięzca ostatniej edycji SBM Starter, wydaje debiutancką EPkę pt. “Backstage”! Wydawnictwo zawiera m.in. utwór z gościnnym udziałem Solara.

Znowu Tony to nowy nabytek wytwórni SBM, który dołączył do labelu za sprawą wygranej w zeszłorocznej edycji SBM Starter. Tony najpierw dostał się do finałowej 10-tki Startera, pokonując tysiące innych newcomerów w pierwszym etapie na TikToku, a podczas finału akcji, jury w składzie: Solar, Białas, Lanek i Kinny Zimmer zadecydowało o jego zwycięstwie oraz oficjalnym podpisaniu kontraktu z SBM. 

Po pierwszym, świetnie przyjętym utworze Tonego, wyprodukowanym podczas SBM Starter Camp, Tony wreszcie wydał autorską, debiutancką EP-kę. Koncepcyjne wydawnictwo, zawierające aż 6 utworów, to zaproszenie do świata artysty, na której przekazuje własną perspektywę i relację z wydarzeń, które doprowadziły go do dołączenia do wytwórni oraz oficjalnego wejścia na scenę hip-hopową. Co ważne, na utworze „1 z 10” gościnnie pojawia się Solar, a za bit do kawałka „Kadillaki” odpowiada SHDOW, którego produkcje pojawiły się na ostatnim albumie Kanyego Westa i Ty Dolla Signa. 

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Def Jam World Tour leci dalej, Yung Adisz i Rusina z numerem „Zapłakane Matki”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments