Adi Nowak prezentuje singiel „ABCDEF*ck” z gościnnym udziałem Mei Bee

Udostępnij
fot. kadr z klipu „Adi Nowak – ABCDEF❤️ck feat. Mei Bee (prod. Eddie Block)”

Adi Nowak prezentuje ABCDEF❤️ck. Singiel promuje ekranizację bestsellerowej powieści „Pokolenie Ikea” autorstwa Piotra C. – która już w marcu trafi do kin – oraz zwiastuje kolejne tegoroczne ruchy zawodnika ze stajni SBM Label.

W zjawiskowym, przesiąkniętym humorem i erotyką teledysku, raper łączy właściwe sobie cechy, po których dał się poznać szerszej publiczności, utożsamiając się z charakterystyką postaci Czarnego – głównego bohatera książki – dla którego przygodny seks, romanse i fantazje erotyczne są punktem wyjścia do narracji o realiach, w jakich żyją współcześnie młodzi w wielkim mieście. 

„Wszystkie znaki na niebie od dawna ściągają moją osobę raperską do Warszawy. Wewnętrzny biznesmen mi podpowiada, że miasto, które skupia lwią część branży jest dla mnie bardzo rozsądnym kierunkiem. Jednak pochodzę z Poznania – tego samego miasta, z którego Rysiek Peja czy Paluch – więc, widząc jaki sukces osiągnęli choćby oni, wcale się stamtąd nie wyprowadzając, zamieszkanie w stolicy nie wydało mi się dla mnie niezbędne. Mimo to, przeglądając statystyki moich fanpejdży, widzę, że przeważająca część moich słuchaczy właśnie tam mieszka i, choć moją duszę rwie bardziej do morza, to dobrze byłoby się nieco zbliżyć mindsetem do tego warszawskiego. W tym celu koleżanka poleciła mi kiedyś zapoznanie się z książkami Piotra C. Są to lekkie, zabawne, przyjemne treści, naszpikowanie błyskotliwymi spostrzeżeniami autora, do przeczytania w dwa wieczory, po których faktycznie czuję, że wiem więcej o życiu w tym mieście, i że koreluje to mocno z treściami, których, zdaje się, łaknie statystyczny słuchacz rapu. Spędziłem z nimi dobry czas i sam poniekąd dobrze odnajduję się w stylu życia, jaki prowadzi główny bohater, więc, gdy Edyta (Edyta Bełza – kierowniczka produkcji – przyp. red.) zadzwoniła do mnie z propozycją roli w filmie i stworzenia singla promującego, dostrzegłem w tym bardzo fajny potencjał dobarwienia mojej postaci scenicznej i zgodziłem się bez wahania.” – mówi Adi.

Gościnnie w singlu pojawia się Mei Bee – pierwsza kobieta Asfalt Records, a za muzykę odpowiada Eddie Block. Reżyserem filmu jest Dawid Gral, a obsadzeni w nim min. Bartosz Gelner, Michalina Olszańska, Majka Jeżowska czy Paweł Małaszyński stanowią obietnicę jakości, dobrego humoru i ogromu pozytywnych wrażeń po wyjściu z seansu. Premiera „Pokolenia Ikea” na kinowych ekranach już w ten weekend! (3 marca).

PRZECZYTAJ – Nowy dyrektor zarządzający w wytwórni SBM Label

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments