Blacha 2115 z prezentem na święta w postaci singla „Kevin Sam w Domu”

Udostępnij
fot. materiały prasowe

2115 z prezentem dla fanów na święta. Najnowszy utwór Blachy „Kevin sam w domu” – jest nie tylko natychmiastowym hymnem wszystkich singli, którzy tę zimę spędzają pod kocem z herbatą, ale pokazuje również zupełnie inne oblicze Artysty – emocjonalne, otwarte, ale również samotne. Blacha 2115 w najnowszym singlu obnaża się ze złudzeń o idealnej miłości, ale nie poddaje się w szukaniu tej jedynej, serwując nam świąteczny hit, jakiego nie było nigdy wcześniej.

„Król lata” i jeden z filarów ekipy 2115, ponownie połączył siły z niemieckim producentem Venomem Valentino – znanym z hitowego singla “Jolie Jolie”, który w niespełna 4 miesiące osiągnął już ponad 40 000 000 odtworzeń. Koproducentem zimowego singla jest francis, niejednokrotnie nagradzany za swoje produkcje diamentowymi wyróżnieniami.

Premiera utworu zbiegła się w czasie z rocznicą wydania pierwszego, historycznego albumu spod szyldu 2115. ”Rodzinny biznes” był najczęściej słuchanym albumem 2023 roku w Polsce, według zestawienia Spotify Wrapped2023.

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Hubert. zakończył trasę koncertową premierą winyla i nowym utworem “3 w nocy”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments