CatchUp i jego nowy singiel „Chata Nie Densflor” premiera albumu „Kuku Na Muniu” już 19 kwietnia

Udostępnij
fot. nghtlou

Już tylko miesiąc dzieli nas od premiery “Kuku na muniu”. Nowy solowy album CatchUpa nabiera wyrazistych kształtów, a kolejnym elementem tej układanki jest “Chata Nie Densflor”. Padająca w tytule singla deklaracja ma w sobie drugie dno, albowiem nie chodzi tu jedynie o formę spędzania wolnego czasu.

Po kilku singlowych strzałach, w których CatchUp zaprosił do współpracy innych artystów (m.in. bracia Kacperczyk, bambi czy Pieruun) tym razem mamy do czynienia ze stuprocentowo solowym utworem. To jednak nie dziwi biorąc pod uwagę dość osobisty charakter “Chata Nie Densflor”. Dopełnieniem intymnego nastroju nowego singla jest teledysk, o który ponownie zatroszczył się nghtlou.

Na stronie www.kukunamuniu.store trwa preorder „Kuku na muniu”, czyli drugiego studyjnego albumu CatchUpa. Ta płyta to zupełnie nowa odsłona muzycznej podróży wokalisty, rapera i producenta w jednej osobie. Materiał w większości wyprodukował sam CatchUp, ale są tam również utwory, w których powstaniu pomogli zaprzyjaźnieni artyści – Michał Anioł, Frank Leen, Prometh czy Karbid – a także niedawno poznany Pieruun.

Efektem tych prac jest płyta eklektyczna, jednak zdominowana przez nastrojowe brzmienia, z tekstami celnie odzwierciedlającymi aktualne życie tego wszechstronnego twórcy. Odrobina żartu, szczypta narzekania, trochę hedonizmu, nieco zakochania. Samo życie. Premiera albumu już 19 kwietnia nakładem 2020 label.

W minionym roku CatchUp udzielił się m.in. w gwiazdorskim projekcie club2020. Utwory z jego udziałem pojawiły się zarówno na głównym clubowym albumie, jak również na CD z mixtape’em uzupełniającym wersję preorderową.

streamingi – https://2020.lnk.to/chataniedensflor
Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Keith Murray gościem na albumie producenckim Grekka

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments