CatchUp i jego nowy singiel „Kot Schrödingera” z gościnnym udziałem Bambi

Udostępnij
fot. materiały prasowe

Jestem kotem Schrödingera, naraz znany, naraz nie” – te słowa CatchUpa chyba najlepiej oddają całą przewrotność nowego singla z albumu “Kuku na muniu”. Artysta szykujący się do premiery nowego krążka zaprosił tym razem bambi, a owocem ich współpracy jest tyleż przebojowy, co przewrotny i autoironiczny “Kot Schrödingera”.

Już 15 marca nakładem 2020 label ukaże się drugi studyjny album CatchUpa. Raper, wokalista i producent muzyczny jest już po singlowym “Łopianie” z braćmi Kacperczyk, połączonym z ogłoszeniem preorderu “Kuku na muniu”. Teraz zaś twórca połączył siły z bambi, a efektem spotkania tej dwójki muzycznych osobowości jest przewrotny “Kot Schrödingera”, czyli track o znajomo brzmiącym dla fanów rapu wygrywaniu życia, ale póki co tak ostrożnie – na 50 procent. Za reżyserię odpowiadają Weronika Biniek @wb_sobie oraz Kami Cesarska @kamcikkk.

Na stronie www.kukunamuniu.store trwa preorder „Kuku na muniu”, czyli drugiego studyjnego albumu CatchUpa. Ta płyta to zupełnie nowa odsłona muzycznej podróży wokalisty, rapera i producenta w jednej osobie. Materiał w większości wyprodukował sam CatchUp, ale są tam również utwory, w których powstaniu pomogli zaprzyjaźnieni artyści – Michał Anioł, Frank Leen, Prometh czy Karbid – a także niedawno poznany Pieruun.

Efektem tych prac jest płyta eklektyczna, jednak zdominowana przez nastrojowe brzmienia, z tekstami celnie odzwierciedlającymi aktualne życie tego wszechstronnego twórcy. Odrobina żartu, szczypta narzekania, trochę hedonizmu, nieco zakochania. Samo życie. Premiera albumu już 15 marca nakładem 2020 label.

W minionym roku CatchUp udzielił się m.in. w gwiazdorskim projekcie club2020. Utwory z jego udziałem pojawiły się zarówno na głównym clubowym albumie, jak również na CD z mixtape’em uzupełniającym wersję preorderową.

Cyfra: https://2020.lnk.to/KotSchrodingera

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – YANN zaprosił Zdechłego Osę do nowego singla „EJ DI EJCZ DI”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments