YANN zaprosił Zdechłego Osę do nowego singla „EJ DI EJCZ DI”

Udostępnij
fot. Tarakum Photography

Punkowa siła kolektywu THIRDEYE powraca. YANN i Zdechły Osa ponownie połączyli siły i wracają w utworze „EJ DI EJCZ DI”, który zapowiada nowy album YANNa. Artyści nie trzymają się z daleka od kontrowersji. Przejmują słuchaczy brutalną szczerością, ukazując brudną część wrocławskiego podziemia w niepowtarzalny sposób. YANN i Zdechły Osa słyną z bezkompromisowego podejścia do opowiadania o swoich emocjach, zanurzając się w negatywnych aspektach rzeczywistości.

AETHERBOY1, odpowiedzialny za produkcję utworu, dostarcza potężne brzmienie, podkreślające surowość i intensywność przekazu. Warto dodać, że do singla został stworzony również teledysk autorstwa Piotra Błażejewskiego i Leszka Moś, który wizualnie uzupełnia energetyczność utworu.

YANN, młody artysta z wrocławskiego składu THIRDEYE, przynosi nową jakość do swojej solowej twórczości. Jego muzyka to unikalne połączenie elektroniki i różnych odmian punku, co stanowi odważne odejście od utartych szlaków muzycznych.”EJ DI EJCZ DI” to kolejny krok w kierunku eksploracji granic emocjonalnego spektrum. Fani z pewnością nie będą zawiedzeni, a singiel ten zapowiada dynamiczny i przełomowy album, który zdobędzie uznanie miłośników nowatorskiego brzmienia. 

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – OSQAR zapowiada „LAST CALL MIXTAPE”. Pierwszy singiel „Chcę być sobą” już dostępny!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments