Chivas odchodzi z GUGU i prezentuje nowy singiel „prawie straciłem głos”

Udostępnij
fot. materiały prasowe

Chivas powraca z nowym singlem zatytułowanym „Prawie straciłem głos”. Kilka dni temu artysta ogłosił w swoich mediach społecznościowych nowy etap w swojej muzycznej ścieżce, wzbudzając ogromne zainteresowanie fanów.

Na swoim kanale nadawczym na Instagramie, zaprosił fanów do nowego kanału YouTube i zapowiedział premierę nowego singla. „Prawie straciłem głos” to utwór pełen emocji i głębokich refleksji, który już teraz jest dostępny dla słuchaczy. W utworze Chivas dzieli się swoimi osobistymi przeżyciami, ukazując drogę, jaką przeszedł, by znaleźć się w obecnym miejscu. Tekst piosenki, pełen szczerości i emocji, odzwierciedla jego walkę z przeciwnościami losu i determinację w dążeniu do celów. To zapowiedź jeszcze bardziej intensywnej obecności artysty na polskiej scenie muzycznej. Premiera tego utworu to nie tylko kolejny krok w jego karierze, ale również manifest jego nieustającej pasji do muzyki i chęci dzielenia się nią z szeroką publicznością.

„Ciągle żyję w strachu
I to jeszcze z czasów, kiedy spałem na przystanku
A kąpałem się w hotelach, w sumie po całej Polsce
Robiąc za DJ’a i na pierwszej trasie Rockstar
Całe życie w trasie
Chyba się zobaczymy, chociaż nie zapiąłem pasów
Przemierzyłem całą drogę, która nie była prosta
Gotowy na Polskę, niech się przygotuje Polska”

Chivas, w swoim nowym singlu, pokazuje zarówno swoje muzyczne umiejętności, jak i osobistą siłę. Utwór jest pełen introspekcji, a jednocześnie stanowi wezwanie do działania, by jego głos usłyszała cała Polska. Artysta nieustannie się rozwija, a jego muzyka jest tego najlepszym dowodem. Chivas angażuje swoich fanów poprzez media społecznościowe, zapraszając ich do subskrypcji nowego kanału YouTube, gdzie będą mogli śledzić jego dalsze kroki.

„Prawie straciłem głos” to singiel, który z pewnością pozostanie w pamięci słuchaczy. 

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Duet Kizo x Bletka nagrali singiel w „100 BPM”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments