OSQAR zapowiada „LAST CALL MIXTAPE”. Pierwszy singiel „Chcę być sobą” już dostępny!

Udostępnij
fot. postrenaissance

Po chwilowej przerwie OSQAR wraca z nowym projektem „LAST CALL MIXTAPE”, a pierwszym zwiastunem tego muzycznego wydawnictwa jest energetyczny singiel „Chcę być sobą”. OSQAR znany jest ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do tworzenia muzyki. Po wcześniejszych singlach takich jak „Bergamotka i Paczula” czy „3D” słuchacze mogą oczekiwać równie intrygującego i różnorodnego materiału.

„Chcę być sobą” OSQAR porusza istotne kwestie związane z byciem sobą, tworzeniem własnej tożsamości i refleksją nad procesem tworzenia muzyki. Dotyka wewnętrznych rozterek, pytań, które każdy z nas sobie zadaje – czy ważny jest pomysł, czy TY w tym pomyśle? Muzycznie towarzyszy mu Lohleq, który wyprodukował energetyczną bombę, która z pewnością nie pozostawi obojętnym żadnego słuchacza

Pytanie „Chcesz być sobą” bije również z różowych plakatów rozwieszonych na terenie Warszawy, a odpowiedzi na nie, można znaleźć zarówno w samym singlu oraz w backstage’owym klipie autorstwa Jakuba Nadolnego z artystami zaangażowanymi w projekt, nakręconego podczas sesji okładkowej mixtape’u, za którą odpowiada Jan Ruchniewicz.

Pierwszy singiel „Chcę być sobą” to energetyczna bomba, pokazująca charakter, różnorodność produkcji, tekstów oraz rapowych umiejętności OSQARa, jakie znajdziemy na nadchodzącym „LAST CALL MIXTAPE„. Premiera mixtape’u będącego „rozbiegiem” przed oficjalnym debiutem w Def Jam Recordings Poland już w ostatni piątek lutego 23.02.2024. Znajdziemy na nim kilkanaście świeżych utworów, nagranych na przełomie ostatniego roku, nieoczywiste połączenia, przekrój emocji i różnorodność stylistyczna, spajającą się w jedną, zaskakującą całość, ukazująca różne aspekty artysty.

OSQAR to pochodzący z Lubina 21-letni reprezentant Def Jam Recordings Poland, który swoją muzykę zaczął wydawać na kanale Microphone Killah (obecnie 47movement), aby następnie w 2021 wydać swoją pierwszą EP’ke „Niebo”. Materiał ten pojawił się na kanale kstyka, gdzie zebrał pierwsze pozytywne komentarze. OSQAR od tego czasu regularnie dzieli się swoją twórczością ukazując szeroki wachlarz umiejętności od klasycznych boombapowych numerów po nowe brzmienia. Melodyjny wokal OSQARA mogliśmy również usłyszeć na płycie Oki’ego „PRODUKT47” w utworze „Fresh Water Soda”, który znalazł się w TOP10 najlepszych utworów 2022 wg. newonce.

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Łona nagrodzony Paszportem Czytelników tygodnika Polityka!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments