Dwa Sławy, Mielzky, Pers i The Returners nagrali „I Jest To Możliwe Mixtape” „Spalacz Bud” pierwszym singlem

Udostępnij
fot. materiały prasowe

Choć brzmieniowo “Spalacz bud” utrzymany jest w laidbackowej stylistyce to nie ma wątpliwości, że po premierze “I JEST TO MOŻLIWE mixtape” niejeden dach zapłonie lub zostanie zerwany. Dwa Sławy, Gruby Mielzky, Pers i Returnersi łączą siły ogłaszając projekt, po którym jedno jest pewne – na pewno nie będziecie się nudzić.

Wszyscy wspomniani artyści mają się ku sobie już od kilku lat, więc wspólna płyta wydaje się naturalnym ukoronowaniem muzycznej przyjaźni. Tym bardziej, że nie tak dawny udział Sławów, Mielona, Persa i Returnersów w club2020 mógł zaostrzyć apetyty na więcej interpersonalnych roszad. Singlowy “Spalacz bud” zapowiada więc wiele płonących czy wręcz zerwanych dachów, a to dopiero pierwszy z singlowych utworów “I JEST TO MOŻLIWE mixtape”. Autorem teledysku (a także zdjęcia okładkowego) jest Szerszeń.

Cyfra: 2020.lnk.to/SpalaczBud

Równocześnie z premierą klipu na www.ijtm.ltd ruszył preorder limitowanego wydania mixtape’u. Płytowych kolekcjonerów z pewnością zaintryguje nietypowy format opakowania “IJTM”, zbliżony gabarytami do 10-calowej płyty winylowej. Warto podkreślić, że w tym kształcie mixtape będzie dostępny jedynie w przedsprzedaży i nie znajdzie się nigdy w regularnej sprzedaży sklepowej.

fot. cover „I Jest To Możliwe Mixtape”

Na pełną zawartość “I JEST TO MOŻLIWE mixtape” składa się 13 premierowych utworów, a wśród gości usłyszymy Otsochodzi i Taco Hemingwaya:

 1. Spalacz bud
 2. Cały blok
 3. Tranquillo
 4. Chybił trafił
 5. I znów
 6. Airbus
 7. Mewa
 8. Spacer DJa
 9. Spóła feat. Otsochodzi, Taco Hemingway
 10. Ciecz
 11. Gdyby
 12. Czemu to robisz?
 13. Wcale

Płyta ukaże się już 19 maja nakładem 2020 label.

PRZECZYTAJ – O.S.T.R. i Gibbs we wspólnym utworze „LEMON” promującym album „DIAPORAMA”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments