Dwa Sławy, Mielzky, Pers przejmują “Cały blok” przed premierą „I Jest To Możliwe Mixtape”

Udostępnij
fot. materiały prasowe

Kto buja “całym blokiem”, że szyby lecą z okien? Ma się rozumieć, że Dwa Sławy, Mielzky, Pers i The Returners. Ekipa odpowiedzialna za “I JEST TO MOŻLIWE mixtape” zaprezentowała najbardziej taneczny z dotychczasowych singli promujących wspólny projekt.

Dwa Sławy, Mielzky, Pers i The Returners zbliżają się do premiery wspólnej płyty tanecznym i energicznym krokiem. Autorzy “I JEST TO MOŻLIWE mixtape” snują śmiałe wizje finansowej i artystycznej prosperity, związanej z dobrym przyjęciem nadchodzącej premiery. To wszystko oczywiście ze zdrowym dystansem, humorem i sporą dawką hiphopowej autoironii, do których twórcy na przestrzeni lat zdążyli nas już przyzwyczaić. O klip do “Całego bloku” zatroszczył się natomiast Szerszeń.

To już ostatni dni limitowanego preorderu na www.ijtm.ltd. Warto podkreślić, że w wersji fizycznej mixtape jest dostępny jedynie w przedsprzedaży i nie znajdzie się już nigdy w regularnej sprzedaży sklepowej. Płytowych kolekcjonerów z pewnością zaintryguje nietypowy format opakowania “IJTM”, zbliżony gabarytami do 10-calowej płyty winylowej.

Na pełną zawartość “I JEST TO MOŻLIWE mixtape” składa się 13 premierowych utworów, a wśród gości usłyszymy Otsochodzi i Taco Hemingwaya:

 1. Spalacz bud
 2. Cały blok
 3. Tranquillo
 4. Chybił trafił
 5. I znów
 6. Airbus
 7. Mewa
 8. Spacer DJa
 9. Spóła feat. Otsochodzi, Taco Hemingway
 10. Ciecz
 11. Gdyby
 12. Czemu to robisz?
 13. Wcale

Płyta ukaże się w piątek 19 maja nakładem 2020 label.

PRZECZYTAJ – Proceente i Amatowsky z premierą płyty „Obywatel” robią zamach na władzę

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments