Jacuś wydał nowy album „Fantasmagorie”

Udostępnij
Jacuś "Chcę Ci Powiedzieć"
fot. materiały prasowe

Płyta „Fantasmagorie” jest dostępna we wszystkich serwisach streamingowych. 

Odliczanie dobiegło końca – Jacuś zaprezentował światu swój kolejny album, który nosi tytuł “Fantasmagorie”. Nazwa płyty nawiązuje do wizji otaczającego świata i doświadczeń Jacusia, które balansują na granicy jawy i snu. Krążek  składa się z 10 utworów, wśród których znajdziemy wydane wcześniej single „No cóż” „Maybach”, „Chcę Ci powiedzieć” oraz „Styl”. 

Jacuś mówi o swoim albumie: „Moje koncepcje zmieniały się równie często, jak zmieniały się moje poglądy na świat pod wpływem tych wydarzeń. „Fantasmagorie” to moje zapiski z tego okresu. Słuchając utworów można próbować wyobrazić sobie, co czułem podczas ich tworzenia. Jeśli macie jakieś spostrzeżenia, zapewniam, że w chwili, gdy komponowałem je, prawdopodobnie doświadczałem podobnych uczuć. Album ten został określony przez krytyków muzycznych, którzy przesłuchali go przed premierą, jako specyficzny, świeży, inny… Czy zgadzam się z takimi określeniami? Nie jestem pewien… Zawsze podkreślam, że to, co tworzę, jest po prostu moje własne i tak to zostawiam Wam do dalszej interpretacji.”

Na stronie SBM Store trwa sprzedaż albumu wraz z dedykowanymi t-shirtami z okazji premiery krążka. W sklepie jest też dostępna standardowa wersja płyty, a na niej znajduje się bonus track, niedostępny w serwisach streamingowych.

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Otsochodzi z premierą albumu „TTHE GRIND”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments