Kali, JWP/BC i Nizioł to kolejni goście na wielkim jubileuszu z okazji 25-lecia Hemp Gru

Udostępnij
Hemp Gru 25 lat
fot. IG @madzielen_na

Kali, JWPBC i Nizioł na 25-leciu Hemp Gru. Coraz mocniejszy line-up na wielkim jubileuszu w stolicy!

9 października w warszawskiej hali COS Torwar odbędzie się wielkie święto hip-hopu. 25-lecie obecności na rapowej scenie świętuje HEMP GRU – jeden z najważniejszych składów w historii polskiego rapu. Prekursorzy jego najbardziej hardcore’owego, antysystemowego oblicza ujawnili kolejnych gości urodzinowego wydarzenia.

Planowany na jesień huczny jubileusz HEMP GRU zapowiada się coraz ciekawiej. Po ogłoszeniach z czerwca i lipca potwierdzających udział m.in. takich artystów, jak Paluch, O.S.T.R., Grubson, Molesta, Peja czy DJ Decks przyszła pora na trzeci zestaw gości specjalnych. Październikowy koncert w Warszawie uświetnią również Kali, JWP/BC oraz Nizioł. Mocna i zróżnicowana reprezentacja krajowej rap-sceny na urodzinach HG zdaje się potwierdzać słowa organizatorów o hiphopowym święcie. Nie pozostaje zatem nic innego jak cierpliwie czekać na 9 października, czyli wieczór pełen klasyki polskiego rapu. Nie może Was tam zabraknąć.

Bilety na wydarzenie: https://www.biletomat.pl/bilety/25-lat-hemp-gru-13644

Wilku WDZ, Bilon, Żary, Szwed i DJ Cent zaprezentują słuchaczom pełen przekrój swojej dotychczasowej dyskografii. Poczynając od kultowego „Klucza”, poprzez pamiętną „Drogę” i trylogię „JLB”, aż po zamykający oficjalny dorobek HG album „Eter”. Będzie to więc najpełniejszy i najbogatszy ze wszystkich koncertów zagranych kiedykolwiek przez HEMP GRU. Artyści zadbali też o wyjątkową scenografię, która przeniesie widzów w czasie na mokotowski street – tam gdzie pod koniec lat 90. rozpoczęła się historia zespołu.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/266015089254760

Oprócz ujawnionych dotąd gości HEMP GRU zapowiedziało występy jeszcze kilkunastu innych artystów. Personalia kolejnych gości będą sukcesywnie ujawniane na przestrzeni nadchodzących tygodni.

09.10.2023
25 LAT HEMP GRU
Otwarcie bram: 19.00
Start: 20.00

Info:
fb.com/hempgruofficial
IG @hempgru_official

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Peja, DJ Decks i Paluch wystąpią na 25-leciu Hemp Gru w Warszawie

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments