Już 20 kwietnia odbędzie się druga edycja 120 Rap Fest czyli domówki u O.S.T.R.-a poznajcie pierwszych gości

Udostępnij
fot. materiały prasowe

Molesta i Eldo pierwszymi gośćmi domówki u O.S.T.R.-a! 20 kwietnia odbędzie się druga edycja 120 Rap Fest!

Kwietniowe koncerty Ostrego w łódzkiej Atlas Arenie są już tradycją. W 2022 artysta zaprosił fanów do tego imponującego obiektu na rocznicowy koncert „120 minut z życia”, by po roku wrócić tam z pierwszą odsłoną imprezy 120 Rap Fest. Dziś O.S.T.R. ogłasza jej kontynuację, zapraszając fanów na największą rapową domówkę w Polsce!

Bilety na 120 Rap Fest są już dostępne: https://www.biletomat.pl/bilety/120-rap-fest-lodz-13279/

20 kwietnia O.S.T.R. i jego goście pokażą, skąd wzięła się u nich i jak rozwijała hiphopowa zajawka. Pierwszymi ujawnionymi gośćmi 120 Rap Fest II są legendy stołecznej sceny – Molesta Ewenement oraz Eldo. W końcu jak świętować, to najlepiej w gronie bliskich znajomych i przyjaciół. Kolejni goście zostaną ujawnieni wkrótce.

– 120 Rap Fest to największa rapowa domówka w tym kraju. W kwietniu 2024 r. powtarzamy ten manewr, organizując imprezę dla fanów prawdziwego hip-hopu. Już teraz mogę Wam zdradzić, że będą z nami Eldo i Molesta. Jaram się i zapraszam wszystkich do mojej kochanej Łodzi. Jedna miłość – komentuje O.S.T.R.

120 Rap Fest to jedyny planowany na 2024 r. koncert artysty w Łodzi, dlatego dokłada on wszelkich starań, by było pod każdym względem wyjątkowe. O.S.T.R. podkreśla swoją miłość do rodzinnego miasta, organizując wydarzenie, będące okazją do celebracji wspólnej pasji.

O.S.T.R. – człowiek-instytucja na polskiej scenie hiphopowej. W ciągu swojej trwającej już ponad 25 lat kariery wypracował sobie status ikony na rodzimym podwórku i nie tylko. Był jednym z pierwszych polskich raperów, którzy swoją charyzmą potrafili przebić się poza hiphopową bańkę. Ma na swoim koncie diamentową płytę, a także niezliczoną ilość złotych i platynowych. Na imponującej liście jego współpracowników znajdują się uznani artyści z całego świata. W tym roku zorganizował pierwszą edycję największej rapowej domówki w Polsce, na kwiecień 2024 r. szykuje jej kolejną odsłonę.

Molesta Ewenement – w 1998 r. wyważyli drzwi „Skandalem”. Debiutancki album Molesty Ewenement do dziś uchodzi za jedno z najważniejszych wydawnictw na naszej scenie. Można śmiało stwierdzić, że gdyby nie Włodi, Vienio, Pelson i Wilku, polski rap nie doszedłby do miejsca, w którym dziś się znajduje, dlatego nie mogło zabraknąć ich na 120 Rap Feście.

Eldo – członek legendarnej formacji Grammatik, który z powodzeniem realizuje się także solo. Prawdziwy poeta, którego wersy na dobre zapisały się w dziejach polskiej kultury. Absolutny klasyk, którego teksty należą do najczęściej cytowanych przez fanów gatunku i nie tylko. Współtworzył kultowy Parias, którego członkami byli także Włodi i Pelson z Molesty. 

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Gibbs i jego trasa koncertowa „Safe Tour” jest już na półmetku

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments