Nypel wydaje debiutancki album „Dojrzewanie” w SBM!

Udostępnij
fot. materiały prasowe

Nypel, czyli najmłodszy reprezentant wytwórni SBM, wreszcie opublikował swój pierwszy długogrający krążek. Album “Dojrzewanie” został wydany w dniu 18. urodzin artysty.

Nypel to jeden z najmłodszych raperów obecnych na polskiej scenie, który rozgłos zyskał we wrześniu 2021 za sprawą dołączenia do składu czwartej edycji SBM Starter. W ramach tego projektu wydał trzy utwory: “Rozpoczęcie”, “Mały i głópi” oraz “Gwiazda WWA”. Potem, artysta kolejny raz zaprezentował się słuchaczom na “Hotelu Maffija 2” – wspólnym wyjeździe wykonawców związanych z wytwórnią SBM, w którego trakcie powstał album składający się z 20 utworów, a Nypel pojawił się na trzech z nich. Po powrocie z “Hotelu”, wydał trzy pierwsze autorskie single na kanale SBM Label – “Gówniak”, “Jastrząb” oraz “Byle do piątku”.

Jego debiutancki album “Dojrzewanie” jest opisem przełomowych momentów z okresu sięgającego wyjazdu na Hotel Maffija 2, aż do premiery pierwszej płyty. Na krążku, Nypel – w znany mu – sugestywny i jaskrawy sposób snuje opowieści na temat swoich doświadczeń z pierwszymi randkami, imprezami i używkami, jednocześnie starając się spojrzeć na te wydarzenia w refleksyjny sposób, odzwierciedlający przemianę, jaka w nim w tym okresie zaszła. Gościnnie, na albumie pojawili się założyciele SBM – Solar i Białas, a także Lanek.

„W tak szybkich i zakręconych czasach proste słowa ze szczerymi intencjami wydają mi się piękniejsze, niż bardzo skomplikowany tekst, który nie wpływa na życie jednostki. Interpretacja codzienności może być niezwykła i pełna ciekawości. Dojrzewanie to dla mnie fajny początek.” – mówi o swojej płycie Nypel.

Płyta “Dojrzewanie” jest dostępna od 10 października na wszystkich platformach streamingowych.

Poniżej odsłuch albumu „Dojrzewanie” w serwisie Spotify.

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Łona x Konieczny x Krupa pokazali nowy klip do singla „Bym Poszedł” w którym występuję aktor Mieczysław Hryniewicz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments