Otsochodzi i mocne otwarcie singlem „RAP” który zapowiada nowy album „TTHE GRIND”

Udostępnij
fot. materiały prasowe

Renesans Otsochodzi trwa w najlepsze. Za sprawą solówki “TARCHO TERROR, projektu OIO i zeszłorocznego club2020 Młody Jan uzupełnił zapasy muzycznego paliwa i twardo leci po swoje. Kto nie wierzy niech sprawdzi pierwszą zapowiedź nowej solowej płyty, czyli wszystko mówiący “RAP” na beacie Lohleq.

Singlowy “RAP” to kwintesencja stylu, który Otsochodzi mocno pielęgnował przez ostatnie lata. Dynamiczny i technicznie zaawansowany rap, podany z dużą dozą pewności siebie i własnego skilla, a do tego zaserwowany w bardzo przystępnej i świeżej formule. Na nowym albumie Otso usłyszycie zarówno monumentalne osiedlowe hymny czy kreślone pewną ręką trapowe bangery, jak też utwory skłaniające do głębszej, wielowątkowej refleksji. Renesans Otsochodzi trwa bowiem w najlepsze. Młody Jan uzupełnił w ostatnich latach zapasy muzycznego paliwa i twardo leci po swoje.

Równocześnie z publikacją singla na cyfrze i w streamingach do preorderu trafia album “TTHE GRIND”, którego “RAP” jest pierwszą odsłoną. Po zamówienia i szczegółowe informacje odsyłamy na WWW.TTHEGRIND.COM, a na premierę nakładem 2020 label wyczekujemy niecierpliwie do 5 kwietnia.

Streamingi – https://2020.lnk.to/RAP

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Zobaczcie Making Of z planu klipu „Idę Dalej” nagranego przez collabo Liroy, Peja, Abradab, DJ HWR

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mariusz
4 miesięcy temu

Pierwszy !