Pawbeats w szczerej rozmowie z Ewą Serwą Podstęp Podcast

Udostępnij
fot. materiały prasowe

Na jednej scenie postawił Zbigniewa Stonogę i Roxie Węgiel. Jak to możliwe? PawBeats w szczerej rozmowie!

PawBeats od wielu lat to nieprzerwane pasmo sukcesów. Dobrze sprzedające się płyty; wyprzedane koncerty i niezliczona liczba bardzo ciekawych gości, którzy chętnie biorą udział w tym co tworzy producent. Naczelny śmieszek Internetu ma powody do dumy.

Kolejnym takim powodem może być niewątpliwie ostatni koncert w rodzinnym mieście producenta – Bydgoszczy, gdzie na jednej scenie obok siebie pojawili się Ania Dąbrowska, Sarsa, Faustyna Maciejczuk, Michał Szczygieł, Skubas, Hania Sztachańska, Zuza Jabłońska i Jarecki, Małach, Rufuz, PIH, Zeus, Bisz, Opał, Przyłu, Qry, VNM, Kubańczyk czy Roxie Węgiel. Swoją obecnością zaskoczył również Zbigniew Stonoga.

Rozmowa przez ścianę

A jaki jest PawBeats poza sceną? Ile powstają jego utwory, czym kieruje się w życiu oraz w jaki sposób dobiera gości. Na te wszystkie pytania znajdziecie odpowiedź w najnowszym odcinku Podstęp Podcastu.

Czym jest Podstęp Podcast?

Podstęp Grupa połączyła siły z aktorką Ewą Serwą i odpalili nietypowy i jedyny w swoim rodzaju Podcast. Wśród pierwszych gości pojawili się m.in. Maciej Dąbrowski, Masny, Ryfa Ri czy Izabela Trojanowska.

Dlaczego podcast jest nietypowy?

Gość przychodząc do programu nie wie z kim rozmawia i na odwrót. Rozmowa odbywa się przez ścianę i dopiero w finałowej fazie rozmowy prowadząca z gościem podejmują decyzję czy chcą się pozna

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Zeamsone z premierowym singlem „Cele” ponadto ruszył preorder albumu „Wirtuoz”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments