Znamy godzinowy line up festiwalu THE LEGEND – IDĘ DALEJ!

Udostępnij
The Legend - Ide Dalej
fot. materiały prasowe

To będzie prawdziwa hip-hopowa uczta i wielkie muzyczne widowisko! Na scenie pojawią się legendy rapu, polecą klasyki, które zna cała Polska, a to wszystko w niesamowitej audio-wizualnej oprawie! Przed nami druga edycja festiwalu THE LEGEND – IDĘ DALEJ. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę 9 marca w PreZero Arenie Gliwice.

Festiwal THE LEGEND – IDĘ DALEJ to druga edycja wyjątkowego wydarzenia muzycznego, które zabierze widzów w sentymentalną podróż po historii polskiego rapu. 

Już 9 marca 2024 na jednej scenie ultranowoczesnej hali widowiskowej PreZero Arena Gliwice, w pełnej efektów oprawie wizualnej, wystąpią największe legendy polskiego hip-hopu. Finalny line up drugiej edycji THE LEGEND prezentuje się imponująco, wystąpią Paktofonika, Molesta Ewenement, Abradab & Gutek, Fenomen, Grammatik, Peja / Slums Attack, Liroy, 52 Dębiec, DJ Decks, DJ HWR, DJ Twister! Pionierzy gatunku zagrają swoje najważniejsze klasyki, przenosząc się wraz z publicznością w czasie do lat dziewięćdziesiątych i dwutysięcznych. Imprezę poprowadzą Mariusz Korpoliński i Yurkosky.

Godzinowy rozkład jazdy tegorocznej edycji THE LEGEND – IDĘ DALEJ prezentuje się następująco:

18:00 DJ HWR

18:50 DJ DECKS

19:10 52 DĘBIEC

19:35 GRAMMATIK

20:00 FENOMEN

20:25 ABRADAB & GUTEK

20:50 LIROY

21:15 PEJA SLUMS ATTACK

22:25 IDĘ DALEJ – LIROY,PEJA,ABRADAB,HWR

22:35 MOLESTA EWENEMENT

23:10 PAKTOFONIKA

Oprócz muzycznej uczty w wykonaniu starej szkoły rapu, na uczestników wydarzenia czekać będzie szereg atrakcji. W PreZero Arenie Gliwice pojawią się stoiska wystawiennicze związane tematycznie z nurtem hip-hopu, nie zabraknie też strefy chillout’u. Dodatkowo organizatorzy przygotowali after party w legendarnym stylu i z legendarną obsadą gramofonową.

LINK DO BILETÓW: https://www.eventim.pl/event/the-legend-ide-dalej-prezero-arena-gliwice-17585129/ 

Do zobaczenia pod sceną! 

THE LEGEND – IDĘ DALEJ to festiwal, który łączy pokolenia!

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Znamy pełny line-up domówki u O.S.T.R. czyli 120 Rap Fest 2024

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments