TPS odwołał koncert Sentino w Radomiu, raper nie zagra też w Zawierciu

Udostępnij
fot. kadry z klipu (Kafar x TPS, wywiad Sentino x Mateusz Kaniowski)

Niedawno Sentino przyjechał do Polski i ogłosił wielką trasę koncertową po naszym kraju zapowiadając odwiedzenie 20 miejsc na swojej trasie.

Ale jak to bywa z Sentino nie zawsze można mu wierzyć w dane słowo, bo w przeszłości miał grać koncerty w Polsce wielokrotnie a wszystkie zawsze były koniec końców odwoływane.

Tym razem podobno ma się udać zagrać koncerty w Polsce, lecz niestety na swojej drodze jednak jak zwykle spotyka problemy, jednym z przystanków na jego trasie miał być Radom i koncert w klubie Lemon Sound Gallery 05 Listopada

Klub opublikował wydarzenie pisząc że odwiedzi nas Sentino. W komentarzach udzielił się TPS raper z Radomia który całkiem niedawno z King Sento się konfliktował napisał „Przykro mi, ale nie” Niedługo później klub anulował całe wydarzenie.

fot. screen z instastories TPS na IG (na dzień dzisiejszy już usunął ten screen ze swojego IG)

To nie koniec problemów koncertowych Sentino, kolejnym miejscem gdzie nie zagra raper jest Zawiercie.

„Afterek” to kolejny klub, który odwołuje koncert Sentino. Raper miał pojawić się w Zawierciu już 25 listopada – wydarzenie zniknęło w ten sam dzień od momentu jego ogłoszenia.

poinformował Hype na swoim FB – https://www.facebook.com/TurtleHype
fot. https://www.facebook.com/TurtleHype

Póki co wiadomo że Sentino ma pojawić się na razie tylko w Poznaniu w klubie B17 już w ten czwartek 27.10 ale wciąż istnieje obawa że i ten koncert zostanie odwołany.

PRZECZYTAJ – Ruszył preorder nowego solo Nullizmatyka pt. „Zabójca Królowej”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments