YANN ogłasza trasę koncertową „PERPETUUM DEBILE*” – DEBILE ON TOUR

Udostępnij
Yann Zdechły Osa EJ DI EJCZ DI
fot. materiały prasowe

YANN, młody artysta znany z punkowego kolektywu Thirdeye, zapowiada swoją nadchodzącą trasę koncertową „PERPETUUM DEBILE*”. W sieci można usłyszeć już trzy single zwiastujące nowy album artysty: SSLF, BORDERYANN i nagrany ze Zdechłym Osą „EJ DI EJCZ DI” zapowiadając dynamiczny i przełomowy album, który z pewnością zdobędzie uznanie miłośników nowatorskiego brzmienia.

Trasa koncertowa „PERPETUUM DEBILE*” obejmie największe polskie miasta takie jak: Katowice, Gdańsk, Kraków, Warszawa, Wrocław, Poznań, gdzie YANN zaprezentuje nowy materiał swoim wiernym słuchaczom.

Jego unikalne połączenie punku, rapu i elektroniki stanowi odważne odejście od utartych szlaków muzycznych i czyni go jedną z najbardziej wyrazistych osobowości polskiego undergroundu.

Na koncertach YANNA można spodziewać się mocy brzmień, punkowych tekstów i niepowtarzalnej atmosfery, której nie sposób doświadczyć nigdzie indziej. Bilety dostępne w sprzedaży na stronie: stage24.pl

Daty koncertów:
15.03 – Katowice
24.03 – Gdańsk
28.03 – Kraków
29.03 – Warszawa
05.04 – Wrocław
12.04 – Poznań

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Kleszcz rozpoczyna wiosenną trasę koncertową, na pierwszy ogień idzie Otwock i koncert w klubie Smok 02.03.2024

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments