Young Igi o mrocznej stronie swojej natury, singiel „S.D.A.” kolejną odsłoną albumu „Ekskluzywny Głód”

Udostępnij
fot. materiały prasowe

Young Igi często nawija o sprawach, które go uskrzydlają, ale wbrew pozorom życie rapera nie jest usłane różami. Najnowszy singiel zapowiadający album “Ekskluzywny Głód” to wiwisekcja bardziej mrocznego i skrywanego na co dzień oblicza artysty.

Czy kryjące się w tytułowym “S.D.A.” pokusy to przekleństwo czy raczej źródło inspiracji? Po przesłuchaniu najnowszego singla Young Igiego trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Artysta nie gryzie się bowiem w język opisując wprost próby i pokusy, na które wystawia go życie. W tej narracji wspomagają go oczywiście nadworni producenci albumu “Ekskluzywny Głód”, czyli Sergiusz i 2K, natomiast sugestywny obraz filmowy do storytellingowego “S.D.A.” stworzył Mac Adamczak.

Na www.eksluzywnyglod.pl cały czas dostępny jest limitowany preorder albumu. Wydawcą krążka jest Def Jam Recordings Poland. Płyta ukaże się już 24 maja, a w przeddzień premiery odbędzie się oficjalne release party we współpracy z 55CODE – muzycznym projektem dresscode:

https://www.facebook.com/events/3692363214346465

Bogatszy w nowe doświadczenia i środki wyrazu, ale jak zawsze melodyjny i skupiony na autorskiej wizji muzycznej. Young Igi prezentuje “Ekskluzywny Głód”, czyli najbardziej dopracowany album w swoim dorobku. Przy wsparciu gwiazdorskiego duetu producenckiego Sergiusz & 2K artysta stworzył album w 100% zgodny ze swoim spojrzeniem na rap. Przed Wami Trappist nowej ery, czyli mocne nawiązanie do artystycznych korzeni Igiego.

Cyfra: https://defjampl.lnk.to/SDA

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Oki z premierą klipu do singla „Na Zawsze Małolat” premiera albumu „ERA47” już 7 czerwca

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments