Znamy cały line up SBM FFestivalu 2023 na którym zagra ponad 30 artystów

Udostępnij
fot. sbmffestival.pl

Mata, 2115, Sokół i ponad 30 innych artystów na Lotnisku Bemowo. Znamy pełny line-up SBM FFestival!

Największe rapowe wydarzenie w Polsce powraca na warszawskie lotnisko Bemowo. SBM FFestival potrwa w tym roku aż 4 dni i odbędzie się pomiędzy 23 a 26 sierpnia 2023 roku. Na wydarzeniu wystąpi ponad 30 artystów, czyli m.in. Mata, 2115, Sokół, White 2115, Solar & Białas, Sobel, Żabson, Hotel Maffija czy Jan-rapowanie.

SBM FFestival odbędzie się już po raz siódmy i po sukcesie ubiegłorocznej edycji, kolejny raz zamknie festiwalowe lato w Polsce na warszawskim Lotnisku Bemowo. 4-dniowy program wydarzenia zawiera koncerty ponad 30 artystów. 

Wśród nich jest m.in. Mata, powracający na Bemowo po pamiętnym koncercie po premierze płyty „Młody Matczak”; White 2115, czyli obecnie najpopularniejszy raper na Spotify w Polsce; Sokół, który zagra jedyny solowy koncert w tym roku; ekipa 2115, a także Sobel z ekskluzywnym występem w Warszawie w ciągu najbliższych miesięcy.

fot. materiały prasowe

Na scenach festiwalu nie zabraknie również m.in. założycieli SBM Label, czyli Solara i Białasa, braci Kacperczyk tuż po wydaniu najnowszego albumu pt. „Pokolenie Końca Świata” oraz wielu innych doskonale znanych reprezentantów sceny hiphopowej, na czele z Kinnym ZimmeremJanem-rapowanieKukonemŻabsonem, czy Guziorem.

fot. materiały prasowe

Na Bemowie zobaczymy też specjalne showcase’y – m.in. z udziałem członków hitowego Hotelu Maffija, a także przedstawicieli projektu SB Maffija Classics, którzy zagrają wspólnie podczas specjalnego występu artystów zaprzyjaźnionych z SBM Label od początku jego istnienia.

fot. materiały prasowe

W sprzedaży dostępne są karnety 4-dniowekarnety weekendowe oraz wejściówki jednodniowe na każdy festiwalowy dzień. Osoby z niepełnosprawnościami mogą wejść na festiwal wraz z osobą wspierająca w ramach jednego biletu.

Wszystkie warianty wejściówek są dostępne również w wersji premium, dzięki której można otrzymać dostęp do dedykowanej przestrzeni w pobliżu sceny z oddzielną strefą gastronomiczną i barem, osobnych toalet, a także do przyspieszonego wejścia na teren wydarzenia. Na wszystkie osoby posiadające bilet premium czekać będzie również box z festiwalowym niezbędnikiem oraz specjalne wydawnictwo z udziałem artystów z SBM Label. W sprzedaży dostępne są również wejściówki na pole namiotowe.

fot. materiały prasowe

Więcej informacji na temat festiwalu oraz bilety można znaleźć na www.sbmffestival.pl

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Nagrody Lech Polish Hip Hop Music Awards 2023 zostały rozdane, zobacz wyniki

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments