Hemp Gru świętuje jubileusz 25 lat na scenie z tej okazji szykuję się wielki koncert

Udostępnij
fot. @madzielen_na

Hemp Gru świętuje 25 lat na scenie! Ruszyła sprzedaż biletów na wielki koncert w hali COS Torwar.

Już 9 października w warszawskiej hali COS Torwar odbędzie się wielkie święto hip-hopu! 25-lecie obecności na rapowej scenie świętuje bowiem Hemp Gru – jeden z najważniejszych składów w historii polskiego rapu i zarazem prekursorzy jego najbardziej hardcore’owego, antysystemowego oblicza.

Wilku WDZ, Bilon, Żary, Szwed i DJ Cent zaprezentują słuchaczom pełen przekrój swojej dotychczasowej dyskografii. Poczynając od kultowego „Klucza”, poprzez pamiętną „Drogę” i trylogię „JLB”, aż po zamykający oficjalny dorobek HG album „Eter”. Będzie to więc najpełniejszy i najbogatszy ze wszystkich koncertów zagranych kiedykolwiek przez Hemp Gru. Artyści zadbali też o wyjątkową scenografię, która przeniesie widzów w czasie na mokotowski street – tam gdzie pod koniec lat 90. rozpoczęła się historia zespołu.

Bilety na wydarzenie: https://www.biletomat.pl/bilety/25-lat-hemp-gru-13644

A skoro są urodziny to nie może też zabraknąć gości. Gospodarze zapowiedzieli występy kilkunastu zaprzyjaźnionych artystów, wśród których są zarówno legendy polskiego rapu, jak i najmocniejsze obecnie postaci na rodzimej scenie. Personalia gości będą sukcesywnie ujawniane na przestrzeni nadchodzących tygodni, a już dziś organizatorzy zapewniają, że na uczestników wydarzenia czeka koncert, który przejdzie do historii polskiego hip-hopu. Kolejne szczegóły tego elektryzującego wydarzenia poznamy już wkrótce.

09.10.2023
25 LAT HEMP GRU
Otwarcie bram: 19.00
Start: 20.00

Info:
fb.com/hempgruofficial
ig @hempgru_official

Promotor: L2L / Live2Listen
www.fb.com/live2listen
www.l2l.pl
ig @live_2_listen

PRZECZYTAJ – LXS na żywo w Cudzie nad Wisłą czyli premierowy warszawski koncert albumu „Anima”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments