„Malibu Barbie” to drugi singiel promujący gwiazdorski club2020 feat. Taco, Young Leosia, Otsochodzi, Oki, Dwa Sławy i Mielzky

Udostępnij
fot. materiały prasowe

Pierwsza część dokumentu prezentującego kulisy club2020 wyostrzyła apetyty na kolejną odsłonę gwiazdorskiego projektu. Po trzech dniach do słuchaczy trafia więc wyczekiwane “Malibu Barbie”, znane z fragmentów październikowego występu w klubie B90 podczas sesji nagraniowej club2020 w Trójmieście. Tak mocarnej i jednocześnie zaskakującej mieszanki artystycznej w jednym utworze na pewno jeszcze nie słyszeliście.

“Malibu Barbie” wznosi bangerowy potencjał flagowego projektu 2020 label na jeszcze wyższy poziom. O ile tytułowy “club2020” zdążył pokazać pazur dzięki wymianie wersów Taco, OIO i CatchUpa, o tyle chwytliwe linijki Filipa Szcześniaka, Young Leosi, Otsochodzi, OKI’ego, Sławów i Mielzky’ego dają w zasadzie gotowy przepis na rapowy hit nadchodzących miesięcy.

Słuchaj w serwisach streamingowych TUTAJ

Reżyserem teledysku opublikowanego na kanale 2020 jest Mac Adamczak. Równocześnie z publikacją klipu do sieci trafił drugi drop limitowanego preorderu płyty, który dostępny jest na stronie club2020.co TYLKO przez 24 godziny (tj. do piątku 20.01.2023 do godz. 12:00). Premiera całego albumu club2020 już 10 marca nakładem 2020 label.

PRZECZYTAJ – Mor W.A. z nowym singlem „BSNT2” to kontynuacja klasyka tej ekipy

2 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments